לוגו אוניברסיטת בר-אילן

היחידה למעורבות חברתית

ע"ש סיביל וויגדור

 • פרויקט מעורבות בקהילה תשע"ט יוצא לדרך. סטודנטים לתואר ראשון מוזמנים להתנדב בעמותות השונות בתמורה לפטור מקורס כללי.
  לפרטים נוספים, נא לפנות לאיבון:
  03-5317429
  לרשימת העמותות לחץ/י על המסמך המצורף.
 • סטודנטים משנה ב' ומעלה, בעלי ציונים טובים מכל המחלקות ובכל התארים מוזמנים להשתלב בפעילות החונכות ביחידה בתמורה למלגה.
  לפרטים נוספים, נא לפנות
  לורד : 03-5317224
  או לאיבון 03-5317429
 • תאריך אחרון להגשת בקשה להתאמות למבחני סמסטר א' 27.12.2018
  תאריך אחרון להגשת בקשה להתאמות למבחני סמסטר ב' 23.05.2019
 • סדנאות לאסטרטגיות למידה במטרה לצייד אותך בכלים פרקטיים שיעזרו לך להתמודד בצורה מיטבית עם המטלות האקדמיות, פרטים בטל: 03-5317459
  או במייל miri.gorodetzky@biu.ac.il

היחידה למעורבות חברתית ע"ש סיביל ויגדור פועלת במסגרת לשכת דיקן הסטודנטים. הנחת היסוד של היחידה היא כי השכלה בכלל והשכלה אקדמית בפרט, הינה מכשיר למוביליות חברתית, שתביא לצמצום הפערים בחברה ולהעצמתן של אוכלוסיות חלשות. היחידה מפעילה מרכז תמיכה לסטודנטים עם מוגבלות המעניק חונכות, שיעורי עזר, יעוץ, ליווי והכוונה אקדמית, ובמקרים מסויימים משמשת גורם מתווך בין קשיי הסטודנט לדרישות האקדמיה.

הפרויקטים הקיימים במרכז: חונכות לסטודנטים עם מוגבלות, חונכות לסטודנטים עם לקות למידה, חונכות לסטודנטים עולים חדשים וסטודנטים יוצאי אתיופיה, חונכות לסטודנטים בני מיעוטים, חונכות לסטודנטים מהפריפריה. סטודנטים משנה ב' ומעלה, שהשיגו ממוצע ציונים גבוה, יכולים להשתלב בפרויקטים השונים ביחידה כחונכים לימודיים, בתמורה למלגה או בתמורה לפטור מקורס כללי.

היחידה מפעילה פרוייקטים חברתיים נוספים: פרוייקט "מעורבות בקהילה" במטרה לפתח מודעות חברתית ולעודד את הסטודנטים להתנדב גם מחוץ לכתלי הקמפוס, תכנית "מול"א" שמטרתה חשיפת האקדמיה לתלמידי תיכון ופרוייקט העדפה מתקנת לקידום מועמדים מהפריפריה ומועמדים עם מוגבלות.

זקוק/ה לעזרה בלימודים?

היחידה למעורבות חברתית מעניקה שיעורי עזר לסטודנטים.
שיעורי העזר מועברים ע"י סטודנטים מצטיינים מכל הפקולטות ומכל המחלקות

פרוייקט "מתנדבים בקהילה"

פרויקט מעורבות בקהילה תשע"ט יוצא לדרך. סטודנטים לתואר ראשון מוזמנים להתנדב בעמותות השונות בתמורה לפטור מקורס כללי. לפרטים נוספים, נא לפנות לאיבון: 03-5317429
לרשימת העמותות לחץ/י על המסמך המצורף.