רשימת ראשי מחלקות

 

לשנה"ל תשע"ז

 

 

הפקולטה למדעי היהדות

 

 

פרופ' אליהו עסיס - דקן

 

 

 

 

 

המחלקה לתנ"ך ע"ש זלמן שמיר

פרופ' מיכאל אביעוז

 

המחלקה לתלמוד ותושב"ע ע"ש נפתל-יפה

ד"ר אהרן עמית

 

המחלקה לתולדות ישראל ויהדות זמננו

פרופ' קימי קפלן

 

המחלקה ללשון העברית ולשונות שמיות

פרופ' זהר לבנת

 

המחלקה לספרות עם ישראל ע"ש יוסף ונחום ברמן

פרופ' רומן כצמן

 

המחלקה ללימודי א"י וארכיאולוגיה ע"ש מרטין (זוס)

פרופ' בועז זיסו

 

המחלקה למחשבת ישראל

ד"ר אברהם אלקיים

 

המחלקה לאומנות יהודית

ד"ר איליה רודוב

 

ביה"ס ללימודי יסוד ביהדות

פרופ' ג'ודי באומל-שוורץ

 

המחלקה ללימודי המזרח התיכון

ד"ר יוסף מן

 

 

 

הפקולטה למדעי הרוח

 

פרופ' אליעזר שלוסברג - דקן

 

 

 

המחלקה להיסטוריה כללית

ד"ר הילדה נסימי

המגמה לפילוסופיה

פרופ' דב שוורץ

המחלקה לספרות משווה

ד"ר שלומי מועלם

המחלקה ללימודי מידע

פרופ' נועה אהרוני

המחלקה לערבית

פרופ' לבנת הולצמן

המחלקה לבלשנות וספרות אנגלית

פרופ' אלינור סאיג חדד

היחידה לאנגלית כשפה זרה

ד"ר קרן גולדפרד - מרכזת

המחלקה לתרבות צרפת

פרופ' גרי מול

המחלקה ללימודים קלאסיים

פרופ' דניאלה דוויק

המחלקה למוזיקה

ד"ר אבי גלבוע

המחלקה לתרגום וחקר התרגום

פרופ' רחל ויסברוד

התכנית לב.א. רב-תחומי במדעי הרוח

ד"ר דניאלה גורביץ

 

 

הפקולטה למדעי החברה

 

 

פרופ' יוסף דויטש - דקן

 

 

 

 

 

המחלקה לפסיכולוגיה

פרופ' גיל דיזנדרוק

פרופ' איוה גלבוע - סגנית

ביה"ס לחינוך ע"ש פנחס חורגין

פרופ' נירית באומינגר

פרופ' מיכל ציון - סגנית

 

 

פרופ' יעקב יבלון - סגן

ביה"ס לעבודה סוציאלית ע"ש

לואיס וגבי וייספלד

 

פרופ' נחמי באום

 

פרופ' ליאת אילון - סגנית

המחלקה למדעי המדינה

פרופ' רמי גינת

פרופ' יונתן ריינהולד - סגן

החוג המשולב במדעי החברה

ד"ר אורלי מירון

 

המחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה

פרופ' אורנה ששון-לוי

ד"ר ניסים ליאון - סגן

המחלקה לקרימינולוגיה

פרופ' יוסף גליקסון

 

המחלקה לכלכלה

פרופ' ארתור פישמן

פרופ' עליזה ברזיס - סגנית

ביה"ס למינהל עסקים

ד"ר אייל יניב

פרופ' רועי גלברד - סגן

המחלקה לגיאוגרפיה וסביבה

פרופ' איתמר לנסקי

 

המחלקה לניהול

פרופ' שרה וסטרייך

ד"ר יעל פרלמן - סגנית

ביה"ס לתקשורת

פרופ' אשר כהן

 


 

הפקולטה למדעים מדויקים

 

 

פרופ' משה לוינשטיין - דקן

 

 

 

 

 

המחלקה למתמטיקה

פרופ' עוזי וישנה

ד"ר מיכאל שיין - סגן

המחלקה למדעי המחשב

פרופ' שרית קראוס

פרופ' ליעם רודיטי - סגן

המחלקה לכימיה

פרופ' יצחק מסתאי

ד"ר רחל פרסקי - סגנית

המחלקה לפיזיקה

פרופ' מיכאל רוזנבלו

ד"ר יוסף בן-ציון - סגן

 

 

הפקולטה להנדסה

 

פרופ' אפרים זהבי - דקן

פרופ' זאב זלבסקי - סגן

 

 

הפקולטה למדעי החיים ע"ש מינה ואבררד גודמן

פרופ' שולמית מיכאלי - דקנית

 

 

 

המגמה לביולוגיה התפתחותית ופיזיולוגיה

פרופ' אהוד בנין - ראש המגמה

המגמה למיקרוביולוגיה ומדעי הסביבה

פרופ' ירון שב-טל - ראש המגמה

המגמה לביולוגיה תאית ורפואית

פרופ' דורון גינזברג - ראש המגמה

המגמה לאופטומטריה

פרופ' אורי פולת - ראש המגמה

 

 

הפקולטה למשפטים

 

פרופ' שחר ליפשיץ - דקן

ד"ר יעקב חבה - סגן

 

 

הפקולטה לרפואה

 

פרופ' רן טור-כספא - דקן

 

 

 

פרופ' משה בן-עמי - משנה לדקן לחינוך רפואי

פרופ' יעקב בורנשטיין - משנה לדקן לקידום אקדמי

פרופ' אנתוני לודר - סגן דקן ללימודים הקדם-קליניים

פרופ' לאה אבן - סגנית דקן ללימודים הקליניים

פרופ' בתיה קריסטל - סגנית דקן למחקר קליני

 

 

היחידה ללימודים בין-תחומיים

 

פרופ' אלדעה ויצמן - ראש היחידה

 

 

 

התכנית ללימודי פרשנות ותרבות

פרופ' אד גרינשטיין - ראש

התכנית ללימודי מגדר

פרופ' סילביה אדלר - ראש

המרכז לחקר המוח

פרופ' משה בר - ראש

התכנית למדעי המוח לתואר ראשון

פרופ' חמוטל סלובין - ראש

התכנית לניהול ויישוב סכסוכים

פרופ' אפרים תבורי - ראש

התכנית למדע, טכנולוגיה וחברה

פרופ' אורן הרמן - ראש

 

 

ביה"ס ללימודים מתקדמים

 

פרופ' אריאל בנדור - דקן

 

 

 

דקנאט הסטודנטים

 

פרופ' אורי ניר - דקן

 

 

 

מערך המכללות האזוריות

 

פרופ' גיל אפשטיין - ראש מערך

 

 

 

שרותי הייעוץ לסטודנטים

 

ד"ר אבינועם דאר - מנהל השרות