רשימת ראשי מחלקות

 

לשנה"ל תשע"ח

 

 

הפקולטה למדעי היהדות

 

 

פרופ' אליהו עסיס - דקן

 

 

 

 

 

המחלקה לתנ"ך ע"ש זלמן שמיר

פרופ' מיכאל אביעוז

 

המחלקה לתלמוד ותושב"ע ע"ש נפתל-יפה

ד"ר אהרן עמית

 

המחלקה לתולדות ישראל ויהדות זמננו

פרופ' קימי קפלן

 

המחלקה ללשון העברית ולשונות שמיות

פרופ' זהר לבנת

 

המחלקה לספרות עם ישראל ע"ש יוסף ונחום ברמן

ד"ר רויטל רפאל-ויונטה

 

המחלקה ללימודי א"י וארכיאולוגיה ע"ש מרטין (זוס)

פרופ' לילך רוזנברג

 

המחלקה למחשבת ישראל

ד"ר אברהם אלקיים

 

המחלקה לאומנות יהודית

ד"ר איליה רודוב

 

החוג הרב-תחומי במדעי היהדות

פרופ' יגאל לוין

 

ביה"ס ללימודי יסוד ביהדות

פרופ' ג'ודי באומל-שוורץ

 

המחלקה ללימודי המזרח התיכון

ד"ר יוסף מן

 

 

 

הפקולטה למדעי הרוח

 

פרופ' אליעזר שלוסברג - דקן

 

 

 

המחלקה להיסטוריה כללית

ד"ר הילדה נסימי

המגמה לפילוסופיה

פרופ' דב שוורץ

המחלקה לספרות משווה

ד"ר מיכל בן-חורין (מ"מ)

המחלקה ללימודי מידע

פרופ' נועה אהרוני

המחלקה לערבית

פרופ' לבנת הולצמן

המחלקה לבלשנות וספרות אנגלית

פרופ' אלינור סאיג חדד

היחידה לאנגלית כשפה זרה

ד"ר קרן גולדפרד - מרכזת

המחלקה לתרבות צרפת

פרופ' גרי מול

המחלקה ללימודים קלאסיים

ד"ר גבריאל דנציג

המחלקה למוזיקה

ד"ר אבי גלבוע

המחלקה לתרגום וחקר התרגום

פרופ' רחל ויסברוד

התכנית לב.א. רב-תחומי במדעי הרוח

ד"ר דניאלה גורביץ

 

 

הפקולטה למדעי החברה

 

 

פרופ' יוסף דויטש - דקן

 

 

 

 

 

המחלקה לפסיכולוגיה

פרופ' מיכל לבידור

 

ביה"ס לחינוך ע"ש פנחס חורגין

פרופ' יעקב יבלון

פרופ' מיכל ציון - סגנית

 

 

ד"ר טובה מיכלסקי - סגנית

ביה"ס לעבודה סוציאלית ע"ש לואיס וגבי וייספלד

פרופ' נחמי באום

 

המחלקה למדעי המדינה

פרופ' רמי גינת

 

החוג המשולב במדעי החברה

ד"ר אורלי מירון

 

המחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה

פרופ' אורנה ששון-לוי

 

המחלקה לקרימינולוגיה

פרופ' יוסף גליקסון

 

המחלקה לכלכלה

פרופ' ארתור פישמן

פרופ' עליזה ברזיס - סגנית

ביה"ס למינהל עסקים

ד"ר אייל יניב

פרופ' רועי גלברד - סגן

המחלקה לגיאוגרפיה וסביבה

פרופ' איתמר לנסקי

 

המחלקה לניהול

פרופ' שרה וסטרייך

ד"ר יעל פרלמן - סגנית

ביה"ס לתקשורת

פרופ' אשר כהן

 


 

הפקולטה למדעים מדויקים

 

 

פרופ' ריצ'רד ברקוביץ - דקן

 

 

 

 

 

המחלקה למתמטיקה

פרופ' ראובן כהן

ד"ר מיכאל שיין - סגן

המחלקה למדעי המחשב

פרופ' שרית קראוס

פרופ' ליעם רודיטי - סגן

המחלקה לכימיה

פרופ' ג'אן פול ללוש

 

המחלקה לפיזיקה

פרופ' ליאור קליין

ד"ר יוסף בן-ציון - סגן

 

 

הפקולטה להנדסה

 

פרופ' אפרים זהבי – דקן

 

 

 

הפקולטה למדעי החיים ע"ש מינה ואבררד גודמן

פרופ' דורון גינזברג - דקן

 

 

 

המגמה לביולוגיה התפתחותית ופיזיולוגיה

פרופ' אהוד בנין - ראש המגמה

המגמה למיקרוביולוגיה ומדעי הסביבה

פרופ' ירון שב-טל - ראש המגמה

המגמה לביולוגיה תאית ורפואית

פרופ' סיריל כהן - מ"מ ראש המגמה

המגמה לאופטומטריה

פרופ' אורי פולת - ראש המגמה

 

 

הפקולטה למשפטים

 

פרופ' אורן פרז – דקן

 

 

 

הפקולטה לרפואה

 

פרופ' רן טור-כספא - דקן

 

 

 

פרופ' משה בן-עמי - משנה לדקן לחינוך רפואי

פרופ' יעקב בורנשטיין - משנה לדקן לקידום אקדמי

פרופ' אנתוני לודר - סגן דקן ללימודים הקדם-קליניים

פרופ' לאה אבן - סגנית דקן ללימודים הקליניים

פרופ' בתיה קריסטל - סגנית דקן למחקר קליני

 

 

היחידה ללימודים בין-תחומיים

 

פרופ' אלדעה ויצמן - ראשת היחידה

 

 

 

התכנית ללימודי פרשנות ותרבות

פרופ' אד גרינשטיין - ראש

התכנית ללימודי מגדר

פרופ' סילביה אדלר - ראש

המרכז לחקר המוח

פרופ' משה בר - ראש

התכנית למדעי המוח לתואר ראשון

פרופ' חמוטל סלובין - ראש

התכנית לניהול ויישוב סכסוכים

פרופ' אפרים תבורי - ראש

התכנית למדע, טכנולוגיה וחברה

פרופ' אורן הרמן - ראש

 

 

ביה"ס ללימודים מתקדמים

 

פרופ' אריאל בנדור - דקן

 

 

 

דקנאט הסטודנטים

 

פרופ' אורי ניר - דקן

 

 

 

מערך המכללות האזוריות

 

פרופ' גיל אפשטיין - ראש מערך

 

 

 

שרותי הייעוץ לסטודנטים

 

ד"ר אבינועם דאר - מנהל השרות