ועדות מטעם הסנט

לשנה"ל תשע"ח

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לשכת הרקטור

כסלו תשע"ח

(נובמבר 2017)

 


1)       מליאת הסנט   3

2)       הוועדה המרכזת  3

ועדות תכניות ומינויים   4

3)       ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעי היהדות  4

4)       ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעי הרוח  4

5)       ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעי החברה  5

6)       ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעים מדויקים   5

7)       ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה להנדסה  5

8)       ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעי החיים   6

9)       ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למשפטים   6

10)     ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה לרפואה  6

11)     ועדה להרכב ועדות  6

12)     ועדה לאישורי שבתון וחופשה ללא תשלום   7

13)     ועדת מינויים   7

14)     ועדת ערעורים לוועדת המינויים   7

15)     ועדה למסלול נלווה  8

16)     ועדת הוראה  9

17)     ועדת קבלה לתואר ראשון 9

18)     ועדת הקבע האקדמית של ביה"ס ללימודים מתקדמים   10

19)     ועדת סטטוס   10

20)     ועדת מלגות ופרסים לתואר ראשון 11

21)     ועדת משמעת לסטודנטים   11

22)     ועדת ערעורים לוועדת משמעת לסטודנטים   12

23)     ועדה ללימודים בין-תחומיים   12

24)     ועדה לקידום מחקר בסיסי ויישומי 13

25)     ועדת אתיקה  13

26)     ועדת ספרייה  14

27)     ועדה להוצאת ספרים   14

28)     ועדה לאופיה של האוניברסיטה  15

29)     מליאת בית הדין למשמעת לסגל אקדמי 15

30)     הרכב ועדת הערעורים של בית הדין למשמעת לסגל אקדמי 15

31)     ועדה לתיאום למכללות אזוריות ולמכינות קדם אקדמיות  16

32)     ועדה לתערוכות  16

33)     ועדת תקנונים   16

34)     ועדה לעבודה נוספת  17

35)     ועדת ערעורים לוועדה לעבודה נוספת  17

 


1)            מליאת הסנט

 

חברים נבחרים:

60 פרופסורים מן המניין במשרה מלאה

בעלי קביעות ומינוי במסלול הרגיל

 

 

 

חברים בתוקף תפקידם:

רקטור האוניברסיטה

- פרופ' מרים פאוסט – יו"ר

 

נשיא האוניברסיטה

- פרופ' אריה צבן

 

סגן הרקטור

- פרופ' אמנון אלבק

 

סגן נשיא למחקר

- פרופ' שולמית מיכאלי

 

דקני הפקולטות

 

 

 

 

משתתפים בתוקף תפקידם:

דקן הסטודנטים

- פרופ' אורי ניר

 

נציג הפרופסורים החברים

- פרופ' יהושע טייטלבאום

 

נציגת הפרופסורים החברים

- פרופ' ציפורה פליק-זכאי

 

נציגת המרצים הבכירים

- ד"ר טובי ביברינג

 

נציג המרצים

- ד"ר משה בן-סימון

 

 

 

משקיפים:

יו"ר ארגון הסגל הבכיר

- ד"ר אחיעזר שאקי

 

יו"ר ארגון הסגל הזוטר

- ד"ר ירון יהושע

 

יו"ר אגודת הסטודנטים

 

 

 

 

 

סגנית מינהלית לרקטור

- גב' פנינה אגסי

 

המזכיר האקדמי

- ד"ר רחל לוי-דרומר

 

 

2)            הוועדה המרכזת

 

יו"ר:

רקטור האוניברסיטה

- פרופ' מרים פאוסט

 

 

 

חברים:

נשיא האוניברסיטה

- פרופ' אריה צבן

 

סגן הרקטור

- פרופ' אמנון אלבק

 

דקן הפקולטה למדעי היהדות

- פרופ' אליהו עסיס

 

דקן הפקולטה למדעי הרוח

- פרופ' אליעזר שלוסברג

 

דקן הפקולטה למדעי החברה

- פרופ' יוסף דויטש

 

דקן הפקולטה למדעים מדויקים

- פרופ' ריצ'רד ברקוביץ

 

דקן הפקולטה להנדסה

- פרופ' אפרים זהבי

 

דקן הפקולטה למדעי החיים

- פרופ' דורון גינזברג

 

דקן הפקולטה למשפטים

- פרופ' אורן פרז

 

דקן הפקולטה לרפואה

- פרופ' רן טור-כספא

 

מדעי היהדות

- פרופ' לייב מוסקוביץ

 

מדעי היהדות

- פרופ' צבי מרק

 

מדעי הרוח

- פרופ' אלדעה ויצמן

 

מדעי הרוח

- פרופ' יהודית בר אילן

 

מדעי החברה

- פרופ' שרה וסטרייך

 

מדעי החברה

- פרופ' אהרון ולר

 

מדעים מדויקים

- פרופ' יובל רויכמן

 

מדעים מדויקים

- פרופ' נדב שנרב

 

הנדסה

- פרופ' זאב זלבסקי

 

הנדסה

- פרופ' אמיר לשם

 

מדעי החיים

- פרופ' רון אונגר

 

משפטים

- פרופ' אריאל בנדור

 

 

 

 

סגנית מינהלית לרקטור

- גב' פנינה אגסי

 

המזכיר האקדמי

- ד"ר רחל לוי-דרומר

 

מרכזת הוועדה

- גב' שרי גוטמן, לשכת הרקטור


 

ועדות תכניות ומינויים

 

 

3)            ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעי היהדות

 

יו"ר:

דקן הפקולטה למדעי היהדות – פרופ' אליהו עסיס

 

 

חברים:

פרופ' מיכאל אביעוז – רמ"ח תנ"ך, פרופ' דניאל אברמס, פרופ' משה אורפלי, ד"ר אברהם אלקיים – רמ"ח מחשבת ישראל, פרופ' ג'ודי באומל-שוורץ – ראש ביה"ס ללימודי יסוד, פרופ' אהרן גימאני, פרופ' דוד הנשקה, פרופ' ירון הראל, פרופ' בועז זיסו, פרופ' אליעזר טאובר, פרופ' זהר לבנת – רמ"ח לשון עברית, פרופ' אהרן מאיר, פרופ' לייב מוסקוביץ, פרופ' חיים מיליקובסקי, פרופ' דוד מלכיאל, ד"ר יוסף מן – רמ"ח לימודי המזה"ת, פרופ' צבי מרק, ד"ר אהרן עמית – רמ"ח תלמוד, פרופ' אברהם פאוסט, פרופ' שמואל פיינר, פרופ' עמוס פריש, פרופ' רלה קושלבסקי, פרופ' קימי קפלן – רמ"ח תולדות ישראל, פרופ' אייל רגב, ד"ר איליה רודוב – רמ"ח רב-תחומי ביהדות, פרופ' לילך רוזנברג – רמ"ח לימודי א"י וארכיאולוגיה, ד"ר רויטל רפאל-ויונטה – רמ"ח ספרות עם ישראל, פרופ' דב שוורץ, פרופ' יהושע שוורץ, פרופ' אהרן שמש, פרופ' דן שפירא, פרופ' עדיאל שרמר

 

 

 

ראש מינהל הפקולטה – גב' מיה יונתי-אדר – מרכזת הוועדה

 

 

 

4)            ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעי הרוח

 

יו"ר:

דקן הפקולטה למדעי הרוח – פרופ' אליעזר שלוסברג

 

 

חברים:

פרופ' איתן אגמון, פרופ' נועה אהרוני – רמ"ח לימודי מידע, פרופ' יהודית בר אילן, פרופ' שפרה ברוכסון-ארביב, ד"ר קרן גולדפרד – ראש היחידה לאנגלית כשפה זרה, ד"ר דניאלה גורביץ – ראש התכנית לב.א. רב-תחומי, ד"ר אבי גלבוע – רמ"ח מוזיקה, ד"ר גבריאל דנציג – רמ"ח לימודים קלאסיים, ד"ר לבנת הולצמן – רמ"ח ערבית, פרופ' סוזן הנדלמן, פרופ' רחל ויסברוד – רמ"ח תרגום וחקר התרגום, פרופ' נועם זוהר, פרופ' איתן חיימו, פרופ' צבי לנגרמן, פרופ' רינה לפידוס, פרופ' גארי מול – רמ"ח תרבות צרפת,  ד"ר הילדה נסימי – רמ"ח היסטוריה כללית, פרופ' ג'פרי פרל, פרופ' אבי שגיא, פרופ' דב שוורץ – רמ"ח פילוסופיה כללית

 

 

 

ראש מינהל הפקולטה – מר אפרים זינגר

מרכזת הוועדה – גב' ציפי אליצור

 


 

5)            ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעי החברה

 

יו"ר:

דקן הפקולטה למדעי החברה – פרופ' יוסף דויטש

 

 

חברים:

פרופ' ליאת איילון, פרופ' גיל אפשטיין, פרופ' נחמי באום – ראש ביה"ס לעבודה סוציאלית, פרופ' סטיב ברנר, פרופ' נירית באומינגר-צביאלי, פרופ' רוני גבע, פרופ' רמי גינת – רמ"ח מדעי המדינה, פרופ' איוה גלבוע-שכטמן, פרופ' יוסף גליקסון – רמ"ח קרימינולוגיה, פרופ' גיל דיזנדרוק, פרופ' רחל דקל, פרופ' אברהם וייס, פרופ' אהרן ולר, פרופ' שרה וסטרייך – רמ"ח ניהול, פרופ' אליהו וקיל, פרופ' אורית טאובמן בן-ארי, פרופ' יעקב יבלון – ראש ביה"ס לחינוך, ד"ר איל יניב – ראש ביה"ס למינהל עסקים, פרופ' חיה יצחקי, פרופ' אשר כהן – ראש ביה"ס לתקשורת, פרופ' יוסי כץ, פרופ' בני לאוטרבך, פרופ' מיכל לבידור – רמ"ח פסיכולוגיה, פרופ' דניאל לוי, פרופ' עופר ליברמן, פרופ' איתמר לנסקי – רמ"ח גיאוגרפיה, ד"ר אורלי מירון – ראש החוג המשולב למדעי החברה, פרופ' משה ספירו-הלוי, פרופ' מרים פאוסט, פרופ' יונתן פאקס, פרופ' ארתור פישמן – רמ"ח כלכלה, פרופ' הלל פריש, פרופ' אפרים קארש, פרופ' קוגן קונסטנטין, פרופ' יונתן רבינוביץ, פרופ' שלמה רומי, פרופ' לריסה רמניק, פרופ' אשכול רפאלי, פרופ' אורנה ששון-לוי – רמ"ח סוציולוגיה ואנתרופולוגיה

 

 

 

ראש מינהל הפקולטה – מר שמואל עמרני – מרכז הוועדה

 

 

6)            ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעים מדויקים

 

יו"ר:

דקן הפקולטה למדעים מדויקים – פרופ' ריצ'רד ברקוביץ

 

 

חברים:

פרופ' יונתן אומן, פרופ' דורון אורבך, פרופ' אמנון אלבק – סגן הרקטור, פרופ' עמיהוד אמיר, פרופ' אלי ברקאי, פרופ' יובל גרעיני, פרופ' עדו דגן, פרופ' אמיר הרצברג, פרופ' עוזי וישנה, פרופ' חיים טייטלבאום, פרופ' מינה טייכר, פרופ' ראובן כהן – רמ"ח מתמטיקה, פרופ' מיכאל כץ, פרופ' יורם לוזון, פרופ' משה לוינשטיין, פרופ' אנדריי לרנר, פרופ' יהודה לינדל, פרופ' ז'אן-פול ללוש – רמ"ח כימיה, פרופ' יצחק מסתאי, פרופ' סטוארט מרגוליס, פרופ' עלי מרצבך, פרופ' נתן נתניהו, פרופ' בוריס סולומיאק, פרופ' רון עדין, פרופ' אלי פורת, פרופ' בלהה פישר, פרופ' דורון פלד, פרופ' בנימין פנקס, פרופ' אביעד פרידמן, פרופ' אריה צבן – נשיא האוניברסיטה,  פרופ' בוריס קוניאבסקי, פרופ' משה קופל, פרופ' ליאור קליין – רמ"ח פיסיקה, פרופ' שמואל קליין, פרופ' גל קמינקא, פרופ' עדו קנטר, פרופ' דוד קסלר, פרופ' שרית קראוס – רמ"ח מדעי המחשב, פרופ' מיכאל רוזנבלו, פרופ' יובל רויכמן, פרופ' אפרת שמשוני, פרופ' נדב שנרב, פרופ' בוריס שפירא

 

 

 

ראש מינהל הפקולטה – מר ישראל ברגר – מרכז הוועדה

 

 

7)            ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה להנדסה

 

יו"ר:

דקן הפקולטה להנדסה – פרופ' אפרים זהבי

 

 

חברים:

פרופ' שרגא ברוס, פרופ' יעקב גולדברגר, פרופ' שרון גנות, פרופ' אריה וייס, פרופ' שמואל וימר, פרופ' זאב זלבסקי, פרופ' אמיר לשם, פרופ' רחלה פופובצר, פרופ' אלכס פיש, פרופ' דרור פיקסלר, פרופ' אבי צדוק, פרופ' יוסי קלר, פרופ' אורית שפי

 

 

 

ראש מינהל הפקולטה – גב' דינה ימיני

מרכזת הוועדה – הילה נפתלי

 


 

8)            ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעי החיים

 

יו"ר:

דקן הפקולטה למדעי החיים – פרופ' דורון גינזברג

 

 

חברים:

פרופ' רון אונגר, פרופ' אהוד בנין – ראש מגמה, פרופ' חיה ברודי, פרופ' רון גולדשטיין, פרופ' גל ידיד, פרופ' סיריל כהן – ראש מגמה, פרופ' שולמית מיכאלי, פרופ' רמית מר, פרופ' אורי ניר, פרופ' ירון שב-טל – ראש מגמה, פרופ' רונית שריד

 

 

 

מר ערן גלעדי – ראש מינהל הפקולטה

 

גב' רבקה לנדמן – מרכזת הוועדה

 

 

9)            ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למשפטים

 

יו"ר:

דקן הפקולטה למשפטים – פרופ' אורן פרז

 

 

חברים:

פרופ' פרופ' עדי אייל, פרופ' מיכל אלברשטיין, פרופ' אריאל בנדור, פרופ' אברהם בל, פרופ' יצחק ברנד, פרופ' צילי דגן, פרופ' דוד האן, פרופ' רות הלפרין-קדרי, פרופ' יאיר לורברבוים, פרופ' שחר ליפשיץ, פרופ' גדעון ספיר, פרופ' יובל פלדמן, פרופ' גדעון פרחומובסקי, פרופ' ניר קידר, פרופ' עמיחי רדזינר, פרופ' אריה רייך, פרופ' ידידיה שטרן, פרופ' בנימין שמואלי

 

 

 

ראש מינהל הפקולטהעו"ד מרב גבעון – מרכזת הוועדה

 

 

10)        ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה לרפואה

 

יו"ר:

דקן הפקולטה לרפואה – פרופ' רן טור-כספא

 

 

חברים:

פרופ' לאה אבן – סגנית הדקן ללימודים הקליניים, פרופ' יעקב בורנשטיין – משנה לדקן לקידום אקדמי, פרופ' משה בן-עמי – משנה לדקן לחינוך רפואי, פרופ' אמנון הראל – יו"ר ועדת תארים מתקדמים, פרופ' ג'מאל זידאן – ראש תחום אונקולוגיה, פרופ' אנתוני לודר – סגן הדקן ללימודים הקדם-קליניים, פרופ' בתיה קריסטל – סגנית הדקן למחקר קליני, פרופ' מרי רודולף – ראש החוג לבריאות האוכלוסייה

 

 

 

ראש מינהל הפקולטה – מר נועם דוד רשלבך – מרכז הוועדה

 

 

11)        ועדה להרכב ועדות

 

יו"ר:

רקטור האוניברסיטה

- פרופ' מרים פאוסט

 

 

 

חברים:

סגן הרקטור

- פרופ' אמנון אלבק

 

דקן הפקולטה למדעי היהדות

- פרופ' אליהו עסיס

 

דקן הפקולטה למדעי הרוח

- פרופ' אליעזר שלוסברג

 

דקן הפקולטה למדעי החברה

- פרופ' יוסף דויטש

 

דקן הפקולטה למדעים מדויקים

- פרופ' ריצ'רד ברקוביץ

 

דקן הפקולטה להנדסה

- פרופ' אפרים זהבי

 

דקן הפקולטה למדעי החיים

- פרופ' דורון גינזברג

 

דקן הפקולטה למשפטים

- פרופ' אורן פרז

 

דקן הפקולטה לרפואה

- פרופ' רן טור-כספא

 

 

 

 

סגנית מינהלית לרקטור

- גבי פנינה אגסי – מרכזת הוועדה

 


 

12)        ועדה לאישורי שבתון וחופשה ללא תשלום

 

יו"ר:

רקטור האוניברסיטה

- פרופ' מרים פאוסט

 

 

 

חברים:

סגן הרקטור

- פרופ' אמנון אלבק

 

דקן הפקולטה למדעי היהדות

- פרופ' אליהו עסיס

 

דקן הפקולטה למדעי הרוח

- פרופ' אליעזר שלוסברג

 

דקן הפקולטה למדעי החברה

- פרופ' יוסף דויטש

 

דקן הפקולטה למדעים מדויקים

- פרופ' ריצ'רד ברקוביץ

 

דקן הפקולטה להנדסה

- פרופ' אפרים זהבי

 

דקן הפקולטה למדעי החיים

- פרופ' דורון גינזברג

 

דקן הפקולטה למשפטים

- פרופ' אורן פרז

 

דקן הפקולטה לרפואה

- פרופ' רן טור-כספא

 

 

 

 

סגנית מינהלית לרקטור

- גבי פנינה אגסי – מרכזת הוועדה

 

 

13)        ועדת מינויים

 

יו"ר:

רקטור האוניברסיטה

- פרופ' מרים פאוסט

 

 

 

חברים:

הפקולטה למדעי היהדות

- פרופ' עמוס פריש

 

הפקולטה למדעי היהדות

- פרופ' דוד מלכיאל

 

מ"מ הפקולטה למדעי היהדות

- פרופ' לייב מוסקוביץ

 

מ"מ הפקולטה למדעי היהדות

- פרופ' תמר וולף-מונזון

 

הפקולטה למדעי הרוח

- פרופ' נעם זהר

 

מ"מ הפקולטה למדעי הרוח

- פרופ' רינה לפידוס

 

הפקולטה למדעי החברה

- פרופ' סטיב ברנר

 

הפקולטה למדעי החברה

- פרופ' קונסטנטין קוגן

 

מ"מ הפקולטה למדעי החברה

- פרופ' איוה גלבוע-שכטמן

 

מ"מ הפקולטה למדעי החברה

- פרופ' יונתן פאקס

 

הפקולטה למדעים מדויקים

- פרופ' עוזי וישנה

 

הפקולטה למדעים מדויקים

- פרופ' יצחק מסתאי

 

מ"מ הפקולטה למדעים מדויקים

- פרופ' אלי פורת

 

הפקולטה למדעי החיים

- פרופ' ירון שב-טל

 

מ"מ הפקולטה למדעי החיים

- פרופ' רון אונגר

 

מ"מ נוסף רק לוועדת המשנה הפקולטה למדעי החיים

- פרופ' רונית שריד

 

הפקולטה למשפטים

- פרופ' יאיר לורברבוים

 

מ"מ הפקולטה למשפטים

- פרופ' מיכל אלברשטיין

 

הפקולטה להנדסה

- פרופ' זאב זלבסקי

 

מ"מ הפקולטה להנדסה

- פרופ' רחלה פופובצר

 

הפקולטה לרפואה

- פרופ' אמנון הראל

 

מ"מ הפקולטה לרפואה

- פרופ' יצחק חביב

 

בין-תחומי *

- פרופ' נוח עפרון

 

מ"מ בין-תחומי *

- פרופ' יזהר בר-גד

 

 

 

 

סגנית מינהלית לרקטור

- גב' פנינה אגסי

 

מרכזת הוועדה

- גב' ריקי כהן, לשכת הרקטור

 

 

 

* נציגים לדיון רק בתיקים של הבין-תחומי

 


 

14)         ועדת ערעורים לוועדת המינויים

 

יו"ר:

רקטור האוניברסיטה

- פרופ' מרים פאוסט

 

 

 

חברים:

הפקולטה למדעי היהדות

- פרופ' אברהם פאוסט

 

מ"מ הפקולטה למדעי היהדות

- פרופ' עדיאל שרמר

 

הפקולטה למדעי הרוח

- פרופ' ויליאם קולברנר

 

מ"מ הפקולטה למדעי הרוח

- פרופ' סוזן רוטשטיין

 

הפקולטה למדעי החברה

- פרופ' דניאל לוי

 

מ"מ הפקולטה למדעי החברה

- פרופ' נירית באומינגר

 

הפקולטה למדעים מדויקים

- פרופ' אפרת שמשוני

 

מ"מ הפקולטה למדעים מדויקים

- פרופ' אביעד פרידמן

 

הפקולטה למדעי החיים

- פרופ' דורון גינזברג

 

מ"מ הפקולטה למדעי החיים

- פרופ' רמית מר

 

הפקולטה למשפטים

- פרופ' יובל פלדמן

 

מ"מ הפקולטה למשפטים

- פרופ' גדעון פרחומובסקי

 

הפקולטה להנדסה

- פרופ' אמיר לשם

 

מ"מ הפקולטה להנדסה

- פרופ' יעקב גולדברגר

 

הפקולטה לרפואה

- פרופ' ציפורה פאליק-זכאי

 

מ"מ הפקולטה לרפואה

- פרופ' דוד קרסיק

 

 

 

 

סגנית מינהלית לרקטור

- גב' פנינה אגסי

 

 

15)        ועדה למסלול נלווה

 

יו"ר:

פרופ' יוסף גליקסון

- קרימינולוגיה

 

 

 

חברים:

פרופ' בטי אוליברו

- מוזיקה

 

פרופ' רון אונגר

- מדעי החיים

 

פרופ' יעקב בורנשטיין

- רפואה

 

פרופ' צילה דגן

- משפטים

 

פרופ' שמואל וימר

- הנדסה

 

ד"ר מרצלה שולאק

- אנגלית

 

פרופ' עדיאל שרמר

- תולדות ישראל ויהדות זמננו

 

 

 

 

דקן הפקולטה הרלוונטי

 

 


 

16)        ועדת הוראה

 

יו"ר:

רקטור האוניברסיטה

- פרופ' מרים פאוסט

 

 

 

סיו"ר:

סגן הרקטור

- פרופ' אמנון אלבק

 

 

 

חברים:

ד"ר מרים ביטון-מרקוביץ

- משפטים

 

ד"ר רות בן ישר

- כלכלה

 

פרופ' משה בן-עמי

- רפואה

 

פרופ' יזהר בר-גד

- מרכז המוח

 

פרופ' יצחק ברנד

- משפטים

 

ד"ר יהושע ברמן

- תנ"ך

 

פרופ' יובל דולב

- פילוסופיה

 

פרופ' תמר יובן-גרשון

- מדעי החיים

 

ד"ר טובה מיכלסקי

- חינוך

 

פרופ' יגאל מילכטייך

- כלכלה

 

ד"ר הילדה נסימי

- היסטוריה כללית

 

פרופ' שמואל פיינר

- תולדות ישראל ויהדות זמננו

 

פרופ' שמואל קליין

- מדעי המחשב

 

פרופ' שי רהימפור

- כימיה

 

פרופ' אורית שפי

- הנדסה

 

 

 

 

המזכיר האקדמי

- ד"ר רחל לוי-דרומר

 

ראש לשכת סגן הרקטור

- גב' יפעת חן - מרכזת הוועדה

 

 

17)        ועדת קבלה לתואר ראשון

 

יו"ר:

סגן הרקטור

- פרופ' אמנון אלבק

 

 

 

חברים:

ראש המחלקה הרלוונטית

 

 

ראש מדור קבלת תלמידים

- גב' קציעה לוי – מרכזת הוועדה

 


 

18)        ועדת הקבע האקדמית של ביה"ס ללימודים מתקדמים

 

דקן:

פרופ' אריאל בנדור

- משפטים

 

 

 

סגן דקן:

פרופ' בלהה פישר

- כימיה

 

 

 

חברים:

פרופ' אמנון אלבק

- סגן הרקטור

 

 

 

 

פרופ' עדי אייל * (סמסטר ב')

- משפטים

 

פרופ' אייל בהרד

- כלכלה

 

פרופ' שי בן-ארויה

- מדעי החיים

 

פרופ' שרגא ברוס

- הנדסה

 

פרופ' איוה גלבוע-שכטמן

- פסיכולוגיה

 

פרופ' רועי גלברד

- מינהל עסקים

 

פרופ' אלדעה ויצמן

- יו"ר הוועדה ללימודים בין-תחומיים

 

פרופ' ירדן טשיל

- כימיה

 

פרופ' רינה לפידוס

- ספרות משווה

 

פרופ' רמית מר

- מדעי החיים

 

פרופ' דוד סרנה

- מדעי המחשב

 

פרופ' ליאורה פינדלר

- עבודה סוציאלית

 

פרופ' עמנואל פרידהיים

- תולדות ישראל ויהדות זמננו

 

פרופ' גל צ'צ'יק

- מדעי המוח

 

פרופ' עמרי קורן

- רפואה

 

פרופ' עופרה קורת

- חינוך

 

פרופ' בתיה קריסטל

- רפואה

 

פרופ' איל רגב

- לימודי א"י וארכיאולוגיה

 

פרופ' עמיחי רדזינר * (סמסטר א')

- משפטים

 

פרופ' סוזן רוטשטיין

- אנגלית

 

פרופ' אפרים תבורי **

- ניהול ויישוב סכסוכים ומו"מ

 

 

 

 

המזכיר האקדמי

- ד"ר רחל לוי-דרומר

 

 

 

* נציג לדיון בתיקים של הפקולטה למשפטים

** נציג הוועדה ללימודים בין-תחומיים לדיון בתיקים של הפקולטה לחברה ולמשפטים

 

 

19)        ועדת סטטוס

 

יו"ר:
(בסמסטר א')

פרופ' מנחם קליין

- מדעי המדינה

יו"ר:

(בסמסטר ב')

פרופ' אמנון אלבק

- סגן הרקטור

 

 

 

חברים:

ראש המחלקה הרלוונטית

 

 

ראש מדור סטטוס

- גב' רבקה גרוס - מרכזת הוועדה

 


 

20)        ועדת מלגות ופרסים לתואר ראשון

 

יו"ר:

פרופ' אורי ניר

- דקן הסטודנטים

 

 

 

חברים:

ד"ר טל אבינדב

- ניהול

 

ד"ר פיני איפרגן

- פילוסופיה

 

פרופ' אייל בהרד

- כלכלה

 

ד"ר זיו בורר

- משפטים

 

פרופ' יונתן גרוסמן

- תנ"ך

 

פרופ' אבינתן חסידים

- מדעי המחשב

 

ד"ר יהונתן יעקבס

- תנ"ך

 

פרופ' סיריל כהן

- מדעי החיים

 

ד"ר איילת מקרוס

- עבודה סוציאלית

 

פרופ' שחר נבו

- מתמטיקה

 

ד"ר יאיר נועם

- הנדסה

 

 

 

 

המזכיר האקדמי

- ד"ר רחל לוי-דרומר

 

סמנכ"ל לענייני סטודנטים

- מר אריה ארזי

 

ראש מדור מלגות ופרסים

- ד"ר אורלי פרל - מרכזת הוועדה

 

נציג הסטודנטים

 

 

 

21)        ועדת משמעת לסטודנטים

 

יו"ר:

פרופ' ירמיהו דון

- מדעי החיים

 

 

 

סיו"ר:

פרופ' אהרון שמש

- תלמוד

 

 

 

חברים:

פרופ' ג'ררדו ביק

- כימיה

 

ד"ר מיטל גל-תנעמי

- רפואה

 

פרופ' רומן כצמן

- ספרות עם ישראל

 

פרופ' איתמר לנסקי

- גיאוגרפיה וסביבה

 

ד"ר ליסה מוריס

- לימודים קלאסיים

 

ד"ר הילדה נסימי

- היסטוריה כללית

 

פרופ' רחלה פופובצר

- הנדסה

 

פרופ' בוריס קוניאבסקי

- מתמטיקה

 

פרופ' נתי רונאל

- קרימינולוגיה

 

פרופ' אריה רייך

- משפטים

 

 

 

 

דקן הסטודנטים

- פרופ' אורי ניר

 

מזכירות אקדמית

- גב' ליאת ברוק-גונן - מרכזת הוועדה

משקיף:

נציג הסטודנטים

 

 


 

22)        ועדת ערעורים לוועדת משמעת לסטודנטים

 

יו"ר:

פרופ' אהרון מאיר

- לימודי א"י וארכיאולוגיה

 

 

 

סיו"ר:

פרופ' מירה ברדה סעד

- מדעי החיים

 

 

 

חברים:

פרופ' עופר גולן

- פסיכולוגיה

 

פרופ' טובה גמליאל

- סוציולוגיה ואנתרופולוגיה

 

ד"ר גבריאל דנציג

- לימודים קלאסיים

 

פרופ' מאיר דנינו

- הנדסה

 

פרופ' רחל דקל

- עבודה סוציאלית

 

פרופ' תמר וולף-מונזון

- ספרות עם ישראל

 

פרופ' אהרון ולר

- פסיכולוגיה

 

פרופ' דן מאיור

- כימיה

 

פרופ' גדעון ספיר

- משפטים

 

 

 

 

נציג הסטודנטים

 

 

מזכירות אקדמית

- גב' ליאת ברוק-גונן - מרכזת הוועדה

 

 

23)        ועדה ללימודים בין-תחומיים

 

יו"ר:

פרופ' אלדעה ויצמן

- תרגום וחקר התרגום

 

 

 

חברים:

סגן הרקטור

- פרופ' אמנון אלבק

 

 

 

 

הרכב הוועדה בבדיקה

 

 

 

 

 

 

 

 

המזכיר האקדמי

- ד"ר רחל לוי-דרומר

 

מרכזת היחידה ללימודים בין-תחומיים

- גב' רונית אורי - מרכזת הוועדה

 


 

24)        ועדה לקידום מחקר בסיסי ויישומי

 

יו"ר:

רקטור האוניברסיטה

- פרופ' מרים פאוסט

 

 

 

סיו"ר:

סגן נשיא למחקר

- פרופ' שולמית מיכאלי

 

 

 

חברים:

נשיא האוניברסיטה

- פרופ' אריה צבן

 

פרו-רקטור

- פרופ' חיים טייטלבאום

 

סגן הרקטור

- פרופ' אמנון אלבק

 

דקן הפקולטה למדעי היהדות

- פרופ' אליהו עסיס

 

דקן הפקולטה למדעי הרוח

- פרופ' אליעזר שלוסברג

 

דקן הפקולטה למדעי החברה

- פרופ' יוסף דויטש

 

דקן הפקולטה למדעים מדויקים

- פרופ' ריצ'רד ברקוביץ

 

דקן הפקולטה להנדסה

- פרופ' אפרים זהבי

 

דקן הפקולטה למדעי החיים

- פרופ' דורון גינזברג

 

דקן הפקולטה למשפטים

- פרופ' אורן פרז

 

דקן הפקולטה לרפואה

- פרופ' רן טור-כספא

 

ראשת היחידה ללימודים בין-תחומיים

- פרופ' אלדעה ויצמן

 

 

 

 

מנהל רשות המחקר

- ד"ר אלי אבן

 

סגנית מנהלית לרקטור

- גב' פנינה אגסי

 

המזכיר האקדמי

- ד"ר רחל לוי-דרומר

 

ראש מערך הנשיא

- מר מוטי משען

 

 

 

 

ראש לשכת סגן נשיא למחקר

- גב' חן פיארמן - מרכזת הוועדה

 

 

25)        ועדת אתיקה

 

יו"ר:

פרופ' גל ידיד

- מדעי החיים

 

 

 

חברים:

ד"ר מיכל בן-שחר

- מדעי המוח

 

ד"ר מרים בנטואיץ

- רפואה

 

פרופ' אבי גולדשטיין

- פסיכולוגיה

 

פרופ' יוסף גליקסון

- קרימינולוגיה

 

פרופ' טובה גמליאל

- סוציולוגיה ואנתרופולוגיה

 

פרופ' צילה דגן

- משפטים

 

ד"ר אילת דסה

- מוזיקה

 

ד"ר רות וולף

- משולב מדעי החברה

 

ד"ר צבי יוסמן

- מינהל עסקים

 

ד"ר בני מוטרו

- מדעי החיים

 

ד"ר סיגל עדן

- חינוך

 

פרופ' אלי פורת

- מדעי המחשב

 

פרופ' ליאת קוליק

- עבודה סוציאלית

 

ד"ר אפרת רם-טיקטין

- פילוסופיה

 

 

 

 

הרב שלמה שפר

- רב הקמפוס

 

פרופ' דוד הד

- האוניברסיטה העברית - בודק חוץ

 

מר אלון נוסבאום

- רשות המחקר - מרכז הוועדה

 


 

26)        ועדת ספרייה

 

יו"ר:

פרופ' יהודית בר אילן

- לימודי מידע

 

 

 

סיו"ר:

פרופ' יהושע טייטלבאום

- לימודי המזה"ת

 

 

 

חברים:

פרופ' צילה דגן

- משפטים

 

פרופ' ראובן כהן

- מתמטיקה

 

פרופ' סול עפרוני

- מדעי החיים

 

ד"ר רון פירן

- רפואה

 

ד"ר גילה פריבור

- לימודי מידע

 

פרופ' יוסף קלר

- הנדסה

 

 

 

 

מנהלת מערך הספריות והמידע

- ד"ר אולגה גולדין

 

נציגת הספריות

- גב' חנה בלומנפלד

 

 

27)        ועדה להוצאת ספרים

 

יו"ר:

פרופ' צבי מרק

- ספרות עם ישראל

 

 

 

חברים:

פרופ' יונתן גרוסמן

- תנ"ך

 

פרופ' אלי הולצר

- חינוך

 

פרופ' ירון הראל

- תולדות ישראל

 

פרופ' יאיר לורברבוים

- משפטים

 

פרופ' אילנה סילבר

- סוציולוגיה

 

פרופ' יוסף עופר

- תנ"ך

 

פרופ' שרון ערמון לוטם

- אנגלית

 

פרופ' שמואל פיינר

- תולדות ישראל ויהדות זמננו

 

פרופ' ויליאם קולברנר

- אנגלית

 

פרופ' יונתן ריינהולד

- מדעי המדינה

 

פרופ' יהושע שוורץ

- לימודי א"י וארכיאולוגיה

 

 

 

 

מנהלת בית ההוצאה לאור

- גב' מרגלית אבישר - מרכזת הוועדה

 


 

28)        ועדה לאופיה של האוניברסיטה

 

יו"ר:

פרופ' אמנון אלבק

- סגן הרקטור

 

 

 

חברים:

ד"ר איתי און

- רפואה

 

ד"ר טובה גנזל

- מדרשה לנשים

 

פרופ' זהבית גרוס

- חינוך

 

פרופ' יובל גרעיני

- פיזיקה

 

ד"ר משה הלינגר

- מדעי המדינה

 

פרופ' רות הלפרין-קדרי

- משפטים

 

פרופ' ארי זיבוטפסקי

- מדעי המוח

 

פרופ' חיים כהן

- מדעי החיים

 

ד"ר הילדה נסימי

- היסטוריה כללית

 

ד"ר עדי סלומון

- כימיה

 

פרופ' אדם פרזיגר

- תולדות ישראל

 

פרופ' משה קופל

- מדעי המחשב

 

 

 

 

דקן הסטודנטים

- פרופ' אורי ניר

 

רב הקמפוס

- הרב שלמה שפר

 

יועץ בכיר לנשיא

- מר יונה טילמן – מרכז הוועדה

 

 

29)        מליאת בית הדין למשמעת לסגל אקדמי

 

אב בית דין:

פרופ' ידידיה שטרן

- משפטים

 

 

 

סיו"ר:

פרופ' יהושע שוורץ

- לימודי א"י וארכיאולוגיה

 

 

 

פרופ' מן המניין:

פרופ' רון עדין

- מתמטיקה

 

פרופ' בלהה פישר

- כימיה

מ"מ:

פרופ' דניאל לוי

- כלכלה

 

פרופ' שרית קראוס

- מדעי המחשב

 

 

 

פרופ' חבר:

פרופ' רון וידס

- מדעי החיים

 

פרופ' שמואל רפאל

- ספרות עם ישראל

מ"מ:

פרופ' רות הלפרין-קדרי

- משפטים

 

פרופ' טוביה פרי

- פסיכולוגיה

 

 

 

מרצה בכיר:

ד"ר יהודא גלינסקי

- תלמוד

מ"מ:

ד"ר איריס בן דוד

- חינוך

 

ד"ר יעקב נוסים

- משפטים

 

 

 

מרצה:

ד"ר שי שטרן

- משפטים

מ"מ:

ד"ר יעקב יוסף

- ערבית

 

 

 

מדריך ד"ר/

עמית הוראה:

 

ד"ר חיים בורגנסקי

 

- תלמוד

מ"מ:

ד"ר דן בוכניק

- לימודי מידע

 

 

 

סגנית מנהלית לרקטור

גב' פנינה אגסי

- מרכזת מליאת בית הדין למשמעת

 

 

 

30)        הרכב ועדת הערעורים של בית הדין למשמעת לסגל אקדמי

 

חברי מליאת ביה"ד למשמעת בדרגת פרופ' מן המניין שלא ישבו בדין בערכאה הראשונה

 

 

31)        ועדה לתיאום למכללות אזוריות ולמכינות קדם אקדמיות

 

יו"ר:

ראש מערך המכללות האזוריות והמכינות הקדם אקדמיות

 

- פרופ' גיל אפשטיין

 

 

 

חברים:

סגן הרקטור

- פרופ' אמנון אלבק

 

 

 

 

דקן הפקולטה למדעי היהדות

- פרופ' אליהו עסיס

 

דקן הפקולטה למדעי הרוח

- פרופ' אליעזר שלוסברג

 

דקן הפקולטה למדעי החברה

- פרופ' יוסף דויטש

 

דקן הפקולטה למדעים מדויקים

- פרופ' ריצ'רד ברקוביץ

 

דקן הפקולטה למדעי החיים

- פרופ' דורון גינזברג

 

דקן הפקולטה למשפטים

- פרופ' אורן פרז

 

דקן הפקולטה להנדסה

- פרופ' אפרים זהבי

 

 

 

 

המזכיר האקדמי

- ד"ר רחל לוי-דרומר

 

סמנכ"ל לענייני סטודנטים

- מר אריה ארזי

 

 

32)        ועדה לתערוכות

 

יו"ר:

ד"ר איליה רודוב

- אומנות יהודית

 

 

 

חברים:

פרופ' אליעזר טאובר

- לימודי המזה"ת

 

פרופ' דב-בער קוטלרמן

- ספרות עם ישראל

 

 

 

 

יו"ר ועדת ספרייה

- פרופ' יהודית בר אילן

 

מנהלת מערך הספריות והמידע

- ד"ר אולגה גולדין

 

הספרייה המרכזית

- גב' תמר וקיל - מרכזת הוועדה

 

נציג יחסי ציבור

- ט"נ

 

 

33)        ועדת תקנונים

 

יו"ר:

פרופ' חיים טייטלבאום

- פיזיקה

 

 

 

חברים:

פרופ' שחר ליפשיץ

- משפטים

 

פרופ' אברהם פאוסט

- לימודי א"י וארכיאולוגיה

 

פרופ' עמוס פריש

- תנ"ך

 

 

 

 

המזכיר האקדמי

- ד"ר רחל לוי-דרומר – מרכזת הוועדה

 

סגנית מנהלית לרקטור

- גב' פנינה אגסי

 


 

34)        ועדה לעבודה נוספת

 

יו"ר:

סגן הרקטור

- פרופ' אמנון אלבק

 

 

 

חברים:

דקן הפקולטה למדעי היהדות

- פרופ' אליהו עסיס

 

דקן הפקולטה למדעי החברה

- פרופ' יוסף דויטש

 

דקן הפקולטה להנדסה

- פרופ' אפרים זהבי

 

דקן הפקולטה למשפטים

- פרופ' אורן פרז

 

 

35)        ועדת ערעורים לוועדה לעבודה נוספת

 

יו"ר:

הרקטור

- פרופ' מרים פאוסט

 

 

 

חברים:

דקן הפקולטה למדעי הרוח

- פרופ' אליעזר שלוסברג

 

דקן הפקולטה למדעים מדויקים

- פרופ' ריצ'רד ברקוביץ

 

דקן הפקולטה למדעי החיים

- פרופ' דורון גינזברג

 

דקן הפקולטה לרפואה

- פרופ' רן טור-כספא