קליניקות > קליניקה לטיפול מיני באנשים עם מוגבלויות
קליניקות נוספות
קליניקה לטיפול מיני באנשים עם מוגבלויות
הקליניקה אינה פעילה בשלב זה


אנו מחוייבים לסודיות ולשמירה על כבודם ופרטיותם של המטופלים.

המפגש של אנשים עם מוגבלויות עם עולם המיניות, עם זוגיות, עם נישואין ועם הקמת משפחה יכול להיות מורכב וטעון בחששות, במחסומים ובעמדות שליליות. תחושות אלו מצויות בקרב חלקים נרחבים בחברה ובקרב האנשים עם המוגבלויות עצמם המפנימים ומתחזקים עמדות ומחסומים אלו. קידום וסיוע בתחום הזוגיות והמיניות הנו חלק מזכויות היסוד ומרכיב משמעותי בתהליך השיקום וההחלמה של אנשים עם מוגבלויות. מיניות וקשרים אינטימיים זוגיים הנם ממרכיבי החיים המשמעותיים ביותר. הם יכולים לספק לפרט ולזוג חדווה, סיפוק ואושר כאשר הם עונים על ציפיותיהם וצרכיהם של בני הזוג, אך קשיים מתמשכים בתחום זה עלולים לגרום לאכזבה, לתסכול, לתחושת בדידות וייאוש.

הקליניקה לטיפול מיני בקשיים בתחום הזוגיות והמיניות של אנשים עם מוגבלויות, עוזרת לגברים, לנשים ולזוגות לממש את הפוטנציאל המיני שלהם בהתאם לרצונותיהם ולשלבי החיים שבהם הם נמצאים, ומלווה את הזוג, את הפרט וגורמים בסביבה המשמעותיים להתפתחותם בתחום חשוב זה.

הטיפול ניתן ע"י סטודנטים של התכנית לטיפול מיני באנשים עם מוגבלויות. כולם אנשי מקצוע בעלי ותק וניסיון רב בתחום השיקום והמוגבלויות. הסטודנטים מקבלים הדרכה אישית וקבוצתית מהסגל הבכיר של התכנית וממומחים נוספים בתחום. הטיפול מתקיים אחת לשבוע למשך 45 דקות.

הטיפולים ניתנים באווירה חמה, אמפטית ורגישת תרבות; הקליניקה נגישה וזמינה לכל זוג ויחיד.

עלות הטיפול: 100 ש"ח לפגישה.

לפרטים נוספים: 03-5318211 / 03-5317265

דואר אלקטרוני: Cont.Education@biu.ac.il