Skip to main content
 

מרצה מצטיין תש"ף

"מרצה מצטיין" בעידן הקורונה: השנה התקיים טקס "מרצה מצטיין" תש"ף במתכונת שונה מבעבר. כמות המוזמנים הצטמצמה ל-50 וכללה את נשיא האוניברסיטה, פרופ' אריה צבן, הרקטור, פרופ' מרים פאוסט, דיקנים, רמ"חים וכמובן - המרצות והמרצים המצטיינים ללא בני משפחותיהם. את הטקס ניהל ביד רמה וברוח טובה סגן הרקטור, פרופ' אמנון אלבק.

בחלק הראשון של הטקס הוכרזו 15 המרצים המצטיינים באוניברסיטה לשנה"ל תש"ף, 10 מרצים מהסגל הבכיר ו-5 מרצים מהסגל הזוטר. המרצים נבחרו בידי ועדה מיוחדת המורכבת ברובה ממרצים מצטיינים משנים קודמות. המרצים הנבחרים קיבלו את הפרמטרים הגבוהים ביותר בהערכות הסטודנטים וזכו להמלצות מראשי המחלקות על איכות הוראה גבוהה במיוחד.

בחלק השני של הטקס הוכרזו שמות המחלקות המצטיינות. שתיים זכו לתעודות הצטיינות – המחלקה לכימיה והמחלקה לתלמוד ולתושב"ע וארבע זכו בציון לשבח: ההמחלקה לגיאוגרפיה וסביבה, המחלקה למדעי המדינה, המחלקה לתרבות צרפת והמחלקה למוסיקה.

 

Remote video URL

להלן שמות המרצים המצטיינים לשנה"ל תש"ף לפי סדר האלף-בית

ד"ר אחיה אורבך, הפקולטה למדעי החיים

מלמד בצורה מעניינת.. מאוד נעים.. מובן, קשוב.. חדשני, מעולה!!.. גרם לנו לחפש, לברר ולחקור בעצמנו.. מפשט ומגיש את החומר.. קורס מעניין מאוד הודות לאחיה.. מסודר.. ממש אחלה מרצה..

ד"ר דרור ארליך, ביה"ס ללימודי יסוד ביהדות

דבר סטודנט אחד: " וואו, מאיפה להתחיל?! קודם כל, הוא מלמד את החומר בצורה מסודרת מאוד, מובנית. תמיד בתחילת השיעור עובר על מה שלמדנו בשיעור הקודם. שולח מיילים עם ראשי פרקים של מה שלמדנו בשיעורים הקודמים. הוא חושב בצורה מסודרת ומסביר ברהיטות והגיון הכל. השיעורים שלו מעשירים ביותר. כריזמטי. אי אפשר שלא להקשיב לו. מעודד שאלות והשתתפות בשיעור. מכבד את התלמידים. יוצר סביבה בטוחה גם לטעות".

היבטים ראויים לשיפור: כלל אין!

מר אריאל אשכנזי, הפקולטה להנדסה

יודע את החומר בצורה מרשימה.. אי אפשר להתקיל אותו.. המתרגל ברמה הכי גבוהה שניתן לבקש.. שליטה מלאה בחומר.. הכי חשוב-גרם לי להתעניין במקצוע.. תודה ארי, מעריכים אותך מאוד J.. מסביר באופן ברור בצורה בלתי רגילה.. מלך!

היבטים ראויים לשיפור: יותר קורסים עם ארי אשכנזי

ד"ר סטאס בורוב, המחלקה לפיסיקה

סטאס נכנס לליגה של המרצים הגדולים במחלקה... מרצה מצויין!!.. מעודד שאלות ודיונים מעבר לחומר הנלמד.. מרצה טוב, מדגים המון, מסביר טוב.. מסביר בצורה ברורה להפליא.. סטאס מעביר את החומר בצורה כל כך ברורה שגורמת לך באמת לעקוב אחריו ולהבין מה הולך בשיעור.. Definitely the best one this semester..

מרצה תותח, כיף להגיע.

ד"ר בינה רנה, ביה"ס לעבודה סוציאלית

קורס מאורגן בצורה מדהימה!.. מרצה בחסד.. בהירות, כבוד וסבלנות כלפי הסטודנטים.. השתמשה בדרכים מגוונות להעברת החומר.. בעלת קשר אישי מצויין.. מלאת תשוקה ואמונה.. אני מאוד שמחה על הבחירה שלי בקורס הזה.. תענוג!

ד"ר לימור גבאי-אגוזי, המחלקה לסוציולוגיה ולאנתרופולוגיה

בעלת רצון אמיתי ללמד אותנו איך לערוך מחקר.. עוזרת, קשובה, מסבירה, מתחשבת ואיכפתית.. מרצה מקסימה.. מלאת סבלנות.. מרצה אלופה!! בעצם היא הרבה יותר ממרצה..  הייתי ממליצה על הסמינר למרות שללימור יש דרישות והרמה של הקורס גבוהה.. לא חשבתי שכל כך אהנה מסטטיסטיקה..

היבטים ראויים לשיפור: אין, היא מושלמת בעיני.

פרופ' יובל הלר, המחלקה לכלכלה

תותח!! ים סבלנות.. מקצועי מאוד וברור.. מחבר אותנו לדוגמאות שקורות במציאות.. יש לו נכונות לענות לכל אחד.. מרצה שמשקיע המון.. עונה על שאלות בשמחה.. האתר שלו מאוד טוב.. ברור ועובד על תוכנית מובנית.. ידען גדול, בקי ושולט בתחום.. הכל מעולה ואין מה לשפר..

בקיצור, צריך עוד מרצים כאלו באקדמיהJ

פרופ' ארי זיבוטפסקי, מדעי המח לתואר ראשון

מרצה מאוד חביב ומוכן לענות על כל שאלה.. משתדל תמיד להביא נושאים מעניינים ורלוונטיים.. מרצה מצויין.. מקפיד על רמת הוראה גבוהה ועם זאת – גמיש ונחמד.. נהניתי ברמות.. תענוג.. ישמח לענות על שאלות גם מעבר לזמן ההרצאה.. מרצה בחסד, מוכשר ומעניין.. קורס מעניין מאוד עם מרצה תותח..

כל הכבוד לארי!

ד"ר חמי-זינימן רויטל, התוכנית לניהול וישוב סכסוכים

קורס מועיל ומרצה אלופה.. מרצה ומנחה מעולה.. מרצה עם נשמה.. עוזרת תמיד.. מקצועית מאוד.. מלמדת בגובה העיניים.. אני מחכה לשיעורים איתה ונהנית מכל רגע.. רויטל היא אשפית.. היה מאוד מעניין ללמוד ממנה.. מקצועית, חייכנית ובעלת חוש הומור.. אשת מקצוע בחסד.. תמיד מעניין אצל רויטל..  לשכפל את רויטל.. ד"ר רויטל היא דוגמא ומופת למרצה מרתקת שיודעתכיצד למשוך את תשומת הלבועניין הסטודנטים.

רויטל היא סיבה להצטער שהתואר מסתיים :)

ד"ר רויטל נגר, היחידה לאנגלית כשפה זרה

אחת המרצות הטובות ביותר שזכיתי ללמוד מהן.. קשוחה לצד קשובה.. מרצה איכפתית, רצינית, מעולה.. מרצה מדהימה שנותנת מעצמה עבור הסטודנטים.. דוחפת ללמידה.. לא מתפשרת על איכות.. אוהבת את מה שהיא עושה.. היבטים ראויים לשיפור: לשכפל אותה לעוד תחומים..

פרופ' נתן קלר, המחלקה למתמטיקה

מרצה ברור.. נעים הליכות ובקיא בחומר.. אוהב את המקצוע ורואים את זה.. כיף להקשיב בהרצאות וללמוד מאדם כזה.. קורס בחירה שלי ואין בי חרטה – מרצה מדהים.. זכיתי ללמוד אצלו.. מרצה אלוף.. זמין וקשוב לסטודנטים.. הוא נסיך

ההיבטים החיוביים של המרצה הם: הכל

מר מיכאל רבינוביץ, המחלקה לפיזיקה

מקצוען, מגיע מוכן.. מאוד מאוד מסודר.. להביא לכל סטודנט מיכאל אישי!!!.. עמוד תווך בכל המחלקה!!! להיט!.. אין מה להגיד, הבן אדם כוכב.. זמין תמיד.. מתרגל משובח.. מעביר את החומר בצורה מצויינת.. יוצר אווירה שלווה ונוחה.. נקודת האור בקורס.. מתרגל נהדר!.. מסביר מצויין וזמין גם במייל..

מיכאל הוא מיכאל זה מיכאל. מתים על מיכאל J תודה מיכאל!

ד"ר ארז שיינר, המחלקה למתמטיקה

מעביר את החומר טוב, כריזמטי ונותן חשק ללמוד.. ארז שיינר תותח כרגיל.. מעביר את השיעור בצורה חוויתית.. המרצה הכי טוב בתואר!.. מקצועיות.. מרצה מעולה! מסביר מעולה!.. המרצה מסביר ברור ומשלב הומור.. רוצה שנצליח ועושה את המירב כדי שיקרה..

המופע של ארז שיינר.

ד"ר שרון שלום, ביה"ס ללימודי יסוד ביהדות

איש מקסים! תענוג להקשיב וללמוד ממנו!.. זכות גדולה ללמוד בכיתה שלו.. מרצה מקסים, חייכן ואדיב.. מעביר את החומר בצורה נעימה.. מאוד פתוח לדיעות של סטודנטים.. אחד המרצים המיוחדים והמרתקים שנתקלתי בהם .. מרצה שזוכרים לחיים.. סוחף.. תותח.. מלך! מעניין בטירוף.. שמחה על הזכות שנפלה בחלקי להכירו.

מרצה סוף הדרך!

ד"ר שירי שנאן אלטמן, ביה"ס לעבו"ס

יחס אישי מעולה ואיכפתית.. שירי מלמדת בצורה מרתקת וגורמת לחשיבה.. מרצה מדהימה.. שירי מאוד מאורגנת ומסודרת.. נותנת תחושה שאתה לא לבד.. שירי מאוד זמינה.. מרצה מסודרת ומאורגנת.. מעוררת דיון ועניין..

כן ירבו כמותה!

 

Remote video URL

 

מצטיינים