Skip to main content
 

רקטורים בעבר

טבלה

שם הרקטור

תחילת כהונה

סיום כהונה

פרופ' משה ימר

1.10.1963

30.9.1964

פרופ' אברהם סולטמן

1.10.1964

30.9.1965

פרופ' יהושע שכטר

1.10.1965

30.9.1966

פרופ' משה ימר

1.10.1966

30.9.1968

פרופ' הרולד הראל פיש

1.10.1968

30.9.1971

פרופ' מנחם צבי קדרי

1.10.1971

30.9.1975

פרופ' שמואל שפרכר

1.10.1975

30.9.1978

פרופ' שלמה אקשטיין

1.10.1978

30.9.1982

פרופ' מיכאל אלבק

1.10.1982

31.12.1985

פרופ' ארנסט קראוס

1.1.1986

30.9.1989

פרופ' צבי ארד

1.10.1989

30.9.1993

פרופ' משה קוה

1.10.1993

1.3.1996

פרופ' יהודה פרידלנדר

1.3.1996

30.9.2000

פרופ' חנוך לביא

1.10.2000

30.10.2002

פרופ' יוסף ישורון

1.11.2002

30.9.2006

פרופ' יוסף מניס

1.10.2006

30.9.2010

פרופ' חיים טייטלבאום

1.10.2010

30.9.2014

פרופ' מרים פאוסט

1.10.2014

30.9.2020