![ספרת הגליל](/sites/default/files/styles/medium_hero_mobile/public/2021-11/sprh_-_lwgw_hyrw_lwby.jpg?h=bf7b906e&itok=NYvWwZvH)
מיזם ספרת הגליל
מיזם "ספֵרת הגליל על שם ראסל ברי", הוא פרויקט מקיף בתחום בריאות הציבור המתמקד במחלת הסוכרת ופועל באזור הגליל. הפרויקט, שצמח בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן בגליל, שואף לצמצם את התחלואה בסוכרת ולשפר את הטיפול בה בגישה רב-תחומית אינטגרטיבית. הפרויקט רואה לנגד עיניו את הקשר שבין פריפריה ובין תחלואה, והוא נוגע בחולי סוכרת, באנשים ונשים המוגדרים כטרום סוכרתיים, צוותים רפואיים בקהילה ובבתי החולים, צוותי מחקר וברשויות מקומיות.