Skip to main content
23.05.2021 | יב סיון התשפא

מרצות ומרצים מצטיינים תשפ"א

15 מרצים מכל תחומי הלימוד קיבלו בתשפ"א את התואר "מרצים מצטיינים" בזכות הוראה איכותית ותרומה מיוחדת לקידום ההוראה. בנוסף, שש מחלקות ותוכניות לימודים זכו בתעודות הצטיינות וציון לשבח

תמונה
לוגו מרצים מצטיינים

טקס הענקת הפרסים התקיים ב-10 ביוני 2021, ל' סיון תשפ"א, בהנחייתו של סגן הרקטור, פרופ' אריה רייך.

המרצים המצטיינים נבחרו על ידי ועדה מיוחדת המורכבת ברובה ממרצים מצטיינים משנים קודמות. הם קיבלו את הציונים הגבוהים ביותר בהערכות הסטודנטים בסקרי ההוראה, וזכו להמלצות מראשי המחלקות על הוראה איכותית ותרומה מיוחדת לקידום ההוראה במחלקות שלהם.

מרצים מצטיינים

בטקס קיבלו גם שש מחלקות מצטיינות תעודות הוקרה. שתיים קיבלו תעודת הצטיינות - התוכנית לתארים מתקדמים בחקר המוח והמחלקה לתרבות צרפת. בתעודת ציון לשבח קיבלו ארבע מחלקות - התוכנית ללימודי מיגדר, הפקולטה לרפואה, המחלקה לספרות עם ישראל והמחלקה ללימודים קלאסיים.

בטקס השתתפו גם נשיא האוניברסיטה, פרופ' אריה צבן; הרקטור, פרופ' אמנון אלבק; דיקני הפקולטות, ראשי המחלקות, המרצים המצטיינים ומשפחותיהם.

Remote video URL

 

אלה המרצים שנבחרו למצטיינים בתשפ"א, ומה שכתבו עליהם הסטודנטים:

ד"ר אבנר אקר, המחלקה ללימודי ארץ ישראל וארכאולוגיה

המרצה מעניין והקורס מרתק; המרצה סבלני, קשוב, שולט בחומר, מעביר את השיעור בחן רב; כיף ללמוד אצלו, ידע עצום ובקיאות בחומר; סוחף את הסטודנטים, יש דיון מרתק ומהנה בכיתה.

פרופ' שי בן-ארויה, הפקולטה למדעי החיים

המרצה מלומד גדול יודע הכל, חד וממוקד; מרצה מגניב, שנון, מקצועי מאוד; תענוג ללמוד אצלו, התאים את עצמו למגוון רמות הידע; מלמד בבהירות ובהתלהבות, אוהב את מה שהוא עושה וזה מורגש, גורם לי לרצות להמשיך לחקור את הנושאים שהוא לימד.

ד"ר אילת דסה, המחלקה למוזיקה

מקצועית ומכילה, איכפתית וקשובה; איילת מעבירה נפלא וחוויתי, שיעור מרתק, שימוש במצגות וסרטונים, תרגילים ופעילויות כדי לעורר עניין ולהמחיש את החומר הנלמד; תמיד יודעת לפרגן ולהחמיא, מעניקה יחס הוגן כלפי כל התרבויות; חוויה מרתקת של למידה והיכרות עם נושאים ואנשים שונים בעולם הטיפול במוסיקה.

שולמית הרן, המחלקה לתרגום וחקר התרגום

גב' הרן מרצה מעולה, היא לא שופטת ומציעה בנעימות אפשרויות אחרות, נותנת פידבק חיובי כשמגיע; המרצה צלחה את התרגולים בזום בצורה מצויינת; מייצרת סקרנות, נותנת השראה, כיף גדול להיות בשיעורים שלה; מעיין שופע של ידע בתחום המתורגמנות' מודל לחיקוי.

גילית וייס-קלמנוביץ, היחידה לאנגלית כשפה זרה והמערך לתוכניות ייעודיות

מרצה מעולה, קשובה, זמינה ומקצועית עם ערך מוסף של נשמה; תמיד זמינה' נכונה לעזור, מסבירה עד שכל הכיתה עונה פה אחד שמבינים והכל ברור; המורה הכי טובה לאנגלית שהייתה לי אי פעם, מורה לאנגלית לחיים.

ד"ר יסכה זימרן, המחלקה לתנ"ך

ידע רחב, אנושיות, בקיאה ומאתגרת, יודעת ליצור דיון פורה ודינמי, יוצרת אוירה טובה ונעימה; גישה להצלחה טובה של התלמידים, בהחלט אשמח לקחת איתה עוד קורסים בעתיד; הבטיחה שהקורס יהיה מעניין וקיימה; הנוכחות לא חובה, ובכל זאת נהניתי לבוא לשיעורים.

ד"ר תמר טראובה, המחלקה לכימיה

בוצעה התאמה להוראה מכוונת בצורה מאוד מתחשבת, שימוש במודלים ולוח שעליו נפתרו תרגילים במהלך ההרצאה; פתחה שעות קבלה בזום ופתרה שאלות; זמינה, מאוד מאוד סבלנית גם לסטודנטים מתקשים; העלתה קבצי עזר; ניכר הרצון הטוב לעזור ולגרום להצלחה קולקטיבית, מעריכה אותה מאוד כמרצה וכאדם.

ד"ר מיכל כרמיאל-חגי, הפקולטה לרפואה

רופאה בחסד, מעוררת השראה לגישה למטופלים; מחכה לסבב גסטרו-הפטו בכדי לזכות ללמוד ממנה שוב; תענוג לשבת בשיעורים שלה, חדה ומלאת ידע, מהווה דוגמא אישית; מסבירה ומלמדת נהדר.

חמי ליבוביץ', המחלקה למדעי המחשב

מרצה מעולה, מלמד בצורה ברורה ומעניינת; קשוב לסטודנטים ולשאלותיהם, ידע לעבור כמו שצריך עם הזום והקורס; מסביר בצורה מאוד טובה ומעניינת ומוצא דרכים יצירתיות להדגים מושגים לא פשוטים.

ד"ר שירה סובול (גולדברג), בית הספר לעבודה סוציאלית

המרצה מאוד מחוברת לנושא הנלמד ובעלת ידע רב; חיכיתי בקוצר רוח לשיעור, מרצה סופר מעניינת, רואים שחשוב לה שנצליח; תומכת ברמה המקצועית והאישית כאחד; הלוואי וכל המרצים היו כאלה. 

פרופ' תומר עינת, המחלקה לקרימינולוגיה

פרופ' עינת בקיא בחומר והוא מאוד מעניין; מרצה מרתק, מענין ואמיץ, רואים שיש לו תשוקה למקצוע; לא מפספס אותנו אף פעם, אכפת לו מהבנת החומר יותר מציונים; יוצא דופן בשדה האקדמי; תומר הוא אחד המרצים שהשפיעו על המחשבה שלי גם מעבר לשיעור עצמו, מכניס הרבה אור לאקדמיה.

ד"ר שני קחטה-שרגאי, ביה"ס לחינוך

מעניינת, מרתקת, אפשר להקשיב לה שעות, נכס לאוניברסיטה, מעולה; מתאימה את תכני הלימוד לנושאים הרלוונטיים לחיים המקצועיים;  מאוד נהנה ללמוד אצלה; הקורס הועבר בצורה הטובה ביותר גם באופן מקוון; המרצה מחוברת לשטח ולא מלמדת רק באופן תיאורטי. 

ד"ר יותם קפלן, הפקולטה למשפטים

המרצה התאים את הקורס ללמידה מרחוק בצורה הטובה ביותר; מלמד בצורה מאורגנת, אופטימי ומחייך ופשוט כיף ללמוד אצלו, סופר מקצועי; כל קורס שלוקחים איתו הוא חוויה הן מבחינת השיעורים עצמם והן מבחינת הידע הנרכש; מנהל שיח ומשתף את הסטודנטים בדיון.

אפרת רוט ויצמן, המחלקה לפיזיקה

אפרת מלמדת בצורה מעולה וראויה לציון, עונה על כל השאלות באופן ברור, רוצה בהצלחת הסטודנטים ופועלת רבות לכך; מתרגלת אכפתית, מעניינת, בעלת אישיות מדהימה, נכונה לסייע בכל עזרה ובעיה ולתת מהזמן שלה.

ד"ר שגית שילה-לוין, החוג המשולב למדעי החברה

מרצה מדהימה שמעבירה קורס מעצבן בצורה יוצאת דופן; חכמה, מצחיקה ומתחשבת; מרצה מעולה, נכס לבר אילן; אדיבה, נחמדה, מאירת פנים, רהוטה ורציפה; אני אסירת תודה שיכולתי ללמוד סטטיסטיקה עם ד"ר שגית.

<<<לימודי תואר ראשון באוניברסיטת בר-אילן

<<<לימודי תואר שני באוניברסיטת בר-אילן